Open Podium

Sinds 2001 organiseert het Muziekcentrum een tweemaandelijks Open Podium in Huis van de Buurt de Kooi, Driftstraat 49.

Het Open Podium heeft twee doelen:

Het eerste doel is, het organiseren van gratis toegankelijke concerten, waarin mensen met veel verschillende muziekstijlen kennis maken;
het tweede doel is, een podium bieden voor amateurmuzikanten uit Leiden Noord, zowel van het Muziekcentrum als daar buiten.

Vrijwilligers:

Er is een enthousiaste groep vrijwilligers die op de avonden medewerking verleent. Er moet nogal veel gesjouwd en opgebouwd worden en natuurlijk ook weer afgebroken, opgeruimd en teruggebracht.
Heb je misschien interesse? Dat zou heel fijn zijn, neem contact met ons op...!

Muzikanten:

Suggesties voor muzikanten die zouden kunnen optreden, zijn zeer welkom!

Opmerkingen of vragen?

Neem contact op met Maarten Witkam:
tel. 071-5222798 of via het contactformulier op deze website.


Volgende Open Podium avonden:

  • 5 oktober 2024
  • 7 december 2024

Voorbije Open Podium avonden:

DATUM:OPTREDEN:
08-06-2024The Public Fools (Maarten Mastbroek, Arjan, Jan, Bram)
--The Trash Rock Bluesband (Bram Veefkind, Jarco Hekman, Jacques Haasbeek, Cok Martijn, Adriaan Wirtz)
--The Thropics (Bartol Ribeiro, Amar Monteiro, Joao Monteiro, Felis Ribeiro, Tania Ribeiro)
13-04-2024Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Otto Cepella en Susan Sweeney Hermon
--Džas, de grote band (Karin, Pauline, Ron, Jiske, José, Marc en Jack)
10-02-2024Elena Jolie, piano en zang
--Sandra (piano, zang, songwriting) en Laura (cello, zang)
--Trio Windstreken (Pieter de Mast, Sebastiaan van Delft en Modar Salama)
02-12-2023Oost-Europakoor Mila, olv Helga Kruse
--Di Krenitze (Rob Nederlof, Karel Das, Vera Prijs, Marieke te Wierik en Ellen Kruyt)
--Kamara (Raphael, Rik, Lenus, Kamil en Maarten)
11-11-2023Bandjesavond
--Blues Ray (Ray en Berend)
--TuesdayNight Special (Remco, Erik, Ali, Marjan, Niek, Frans)
--De Flop(s)band (Rens Dekker, Frans Souhoka, Victor de Pater, Dick Meiners, Sjaak Koehler)
14-10-2023Duo Joao en Joao, Portugese gitaar en bandoneon
--Jeroen van der Velden, gitaar en mistery guests
--Rembrandtspelers met muziek uit de 17e eeuw
10-06-2023Rob Gravelotte, singer-songwriter
--Rapenburg Dwarsfluitensemble, olv Pieter de Mast
--Duo Mayu (Peter Banning en Riauw Libbenga)
01-04-2023Wereldmuziekorkest Leiden Noord (olv Maarten Witkam)
--Folkgroep Aisling (Karel Das, Ben van Leeuwen, Marianne van Steenbergen, Mariette Meisters en Davide Lionetti)
--The Jazzperados (coach: Pieter de Mast)
11-02-2023Duo Noordvolk (Greetje van Leeuwen en Maarten Witkam)
--Annemarie Brijder en Pit Hermans
--Macamba (Winfried Willems, Baltie Teeuwen, Huub Houet, Ellen Dunnebier, Anne Luc, Kees Koomen en Aernout van Hees)
08-10-2022Pieter de Mast en Yaya
--Klezmergroep Nigun (Michel Abspoel, Adriaan Baan, Joke van Egdom, Myrte Geerlof, Gerard Pronk en Leo Verschuren)
--Folkgroep Aisling (Karel Das, Mariette Meisters, Marianne van Steenbergen, Ben van Leeuwen en Davide Lionetti)
10-09-2022Marcel de Graaf, singersongwriter
--Folkgroep Krek (Willem Jespers, Jos Leijen, Casper Leijen en Arnoud Jespers)
--Wouter en de Draak (Wouter Kuyper en Joris Alblas)
09-04-2022Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Trio Dzas (Karin, Pauline en Ron)
--Kamara (Raphael, Kamil, Rik, Maarten)
25-01-2020Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Duo Windstreken (Pieter de Mast en Sebastiaan van Delft)
--Kamara (Raphael, Kamil, Rik, Diana, Maarten)
25-01-2020Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Duo Windstreken (Pieter de Mast en Sebastiaan van Delft)
--Kamara (Raphael, Kamil, Rik, Diana, Maarten)
23-11-2019Lucas van de Vrande
--Michel van der Helm
--Duo 'De Gekte voorbij' (Marc Weide en Eric Nieuwenhuizen)
--Michael Hoogenhuyze en Maarten Witkam
05-10-2019Grande-Duchesse (Frans van Hilten met Rob van Berlo)
--Duo Mayu (Peter Banning en Rieuwert Libbenga)
--Džas
25-05-2019Wouter en de Draak
--Aisling (Marianne van Steenbergen, Ben van Leeuwen, Karel Das, Mariette Meisters, Davide Lionetti)
--Really Big Band (de Big Band van BplusC)
30-03-2019Bart van Beveren
--Duo La Fuente (Helga Kruse en Gregor Schaefer)
--Trio Lanyok (Marjolein Mellema, Monique Bollen en Pit Hermans)
26-01-2019Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Trio piramide (Rik van Boeckel, Pieter de Mast, Maarten Witkam)
--Vetschiller (Mars, Gerard, Ton, Taco, Renk)
24-11-2018Duo Bello Classico
--Volksmuziekorkest Mista
06-10-2018Hans Elzinga
--Oost-Europakoor Mila olv Helga Kruse
--Duo No Pasa Nada (Leon Yoshun en Guido Lennard)
--Trio Lanyok (Marjolijn Mellema, Moniek Bollen, Pit Hermans)
09-06-2018Duo Tamara Krzeli en Sergiv Tarasov
--Kamara (Kamil, Raphael, Rik, Diana, Maarten)
--Farah band
21-04-2018Peter Banning en Sonero
--de Jazzperados (coach: Pieter de Mast)
--Fleetway (Lisa Marie Koning, Marchel van Dijk, Niels Menken, Anthony MacDonald)
17-02-2018Wereldmuziekorkest
--Trio Piramide (Pieter de Mast, Rik van Boeckel, Maarten Witkam)
--Transmission (Casper Bomhof, Louis Hellendoorn, Peter Everts, Tom Schellekens)
25-11-2017Džas zingt Roma liederen
--Wouter Mol band (Wouter Mol, Maartje Glissen, Margot Kersing)
--Trash Bluesrockband
07-10-2017Zayna (Anass, Kamal Hors, Pieter de Mast, Modar Salameh, Sebastian van Delft)
--The Thropics
27-05-2017Lisa Imhof en Sander Hoek
--Grieshog
--Van Messing
01-04-2017Trio Lanyok plus (Marjolijn Mellema, Moniek Bollen, Pit Hermans)
--Trio Bloedgrijs (Hans Weijergang, Jos Buitink, Herman van Tongerloo)
--Trash Bluesrockband
28-01-2017Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Act of Mutiny
--Heet (Thomas Koet, Desmond van Eps, Frans Boot, Jim Nagtegaal, Maarten Witkam)
26-11-2016Klezmerduo (Paula en Maarten)
--Klarinetsextet olv Konstantin Roor
--Ensemble Mäshräp (met oa Gulendem Abbas en Kamil Abbas)
08-10-2016Orkest Rayan olv Hassan Souidi
--Duo Sonero (Rieuwert, Judien)
--The Pasatempos
02-04-2016Aisling (Marianne van Steenbergen, Ben van Leeuwen, Karel Das, Mariette Meisters)
--The Thropics
--de Flopsband
30-01-2016Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Bluestrio Crossroads Train (Jim, Rik en Maarten)
--Vetschiller (Mars, Gerard, Ton, Nico, Renk)
28-11-2015Maarten Witkam
--CD-presentatie: "de Reiziger"
10-10-2015Klezmergroep Nigun
--Bluestrio Crossroads Train (Jim, Rik en Maarten)
--Greyhound Bluesband (Jon Meijerjon, Martin van der Velde, George Snijder, Bas Kleine)
30-05-2015Lars en Charlotte
--Jazzensemble BplusC o.l.v. Pieter de Mast
--Rodrigo Ferrari Nunes en band
28-03-2015Judy Carati
--Trio Bloedgrijs
--Don Hans Kwartet (Erwin Candou, Guust de Koning, Richard Peetoom en Ingeborg Cneut)
07-02-2015Wereldmuziekorkest Leiden Noord
--Trio ter Plekke (een Leidse familieband: Walter, Loes, Liesbeth)
--Ensemble Windstreken (Pieter, Udo, Kamal en Sebastiaan)